Wesprzyj rozwój modlitewnika

Dziękujemy za wasze wsparcie!
Stworzenie i funkcjonowanie modlitewnika to efekt wielogodzinnej pracy. Pragniemy, aby to dzieło stale się rozwijało, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia i już teraz dziękujemy za to, które nam przekazaliście.
Jak wesprzeć rozwój modlitewnika? To nic trudnego! Wystarczy, że kupisz nam symboliczną kawę. Aby to zrobić, kliknij w przycisk „postaw kawę”, który znajduje się poniżej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chcemy robić jeszcze więcej!
Poza rozwijaniem modlitewnika czciecieli św. Józefa, chcemy także stworzyć modlitewniki za wstawiennictwem innych świętych.
Pierwszym celem będzie utworzenie modlitewnika do św. Rity, a następnie do św. Szarbela. Wspierając nas, już teraz stajesz się częścią tych projektów!

Kim jesteśmy? Poznaj twórców modlitewnika

Wesprzyj rozwój modlitewnika czcicieli świętego Józefa!

Wesprzyj rozwój modlitewnika czcicieli świętego Józefa!

Czym jest modlitewnik?

Internetowy modlitewnik czcicieli świętego Józefa powstał z myślą o tych, dla których opiekun Syna Bożego jest szczególnie ważny, i dzięki któremu chcą być jeszcze bliżej Boga.  To miejsce stworzone jest również dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze świętym Józefem i pragną go bliżej poznać. Modlitewnik, który właśnie odwiedzasz to nie tylko portal z wieloma modlitwami za wstawiennictwem świętego Józefa. To zdecydowanie coś więcej! Znajdziesz tutaj:
  • Modlitwy, litanie i nabożeństwa do świętego Józefa
  • Pieśni ku czci świętego Józefa
  • Blog z różnorodnymi artykułami na temat świętego Józefa, a także świadectwami jego orędownictwa
  • Przydatne informacje o ziemskim opiekunie Chrystusa podane w prostej i krótkiej formie
  • Sklepik oferujący zakup m.in. pięknych obrazków z wizerunkiem św. Józefa bądź tradycyjnych modlitewników w formie książeczki
Korzystaj z modlitewnika i odkryj, jak pomocne może być w Twoim życiu wsparcie świętego Józefa!
Prosimy, wesprzyj rozwój modlitewnika 👇
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Szukasz modlitw za wstawiennictwem świętego Józefa? Wejdź w zakładkę „modlitwy”, gdzie dostępnych jest wiele modlitw w różnych potrzebach.